Wczytuję dane...

KLIMATYZACJA I OCZYSZCZANIE

Pyły i smog przedostające się z zewnątrz do pomieszczeń, roztocza unoszące się wewnątrz, wysoka temperatura latem, a także niska wilgotność powietrza zimą sprawiają, że często odczuwamy dyskomfort podczas przebywania w domu lub mieszkaniu. Warto w takiej sytuacji sięgnąć po nawilżacze, oczyszczacze, a także przenośne klimatory, czyli innowacyjne rozwiązania, które mogą pomóc zminimalizować te niedogodności.


Oczyszczacze i nawilżacze powietrza w ofercie Grand Home


W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę przenośnych urządzeń opracowanych tak, aby możliwie jak najwydatniej i najciszej poprawiały klimat w wybranych pomieszczeniach. To sprzęt renomowanych marek m.in. Electrolux, Adler, Philips czy Xiaomi, który od lat wybierany jest przez Klientów ceniących sobie wysoką wydajność, efektywność filtrowania, a także prostą i intuicyjną obsługę. Zadaniem oczyszczaczy jest przechwycenie cząstek takich jak pyłki kwiatów, smog, roztocza kurzu domowego czy też sierści, jeżeli w naszym mieszkaniu przebywają zwierzęta. Nawilżacze są zaś nieodzowne, kiedy zależy nam na podniesieniu poziomu wilgotności powietrza. Ma to szczególne znaczenie zimą, gdy ogrzewanie centralne znacząco je wysusza.


Przenośny klimator – dobre rozwiązanie na upalne dni


Oczyszczanie i nawilżanie powietrza to jednak nie wszystko, ponieważ do pełnego komfortu potrzebna jest też optymalna temperatura w pomieszczeniach budynków mieszkalnych i użytkowych. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdziesz także przenośne klimatory wodne, które sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie tradycyjna klimatyzacja nie może zostać zastosowana.


Filtry do klimatyzacji


Wśród dostępnych w tej kategorii propozycji znajdą Państwo również niezbędne akcesoria, między innymi filtry HEPA z aktywnym węglem do oczyszczaczy, filtry do urządzeń Xiaomi oraz antybakteryjne wkłady filtrujące do nawilżaczy ewaporacyjnych. Duży wybór i korzystne ceny sprawiają, że w Grand Home zamówisz dokładnie to, czego potrzebujesz do poprawienia jakości powietrza w domu lub w biurze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów